Kim jesteśmy?

Nie skłamiemy, jeśli powiemy, że jesteśmy firmą z prawdziwą pasją. Cegła-Cięta jest polskim producentem cegły ozdobnej, która pochodzi z rozbiórek budynków — murów obronnych, kościołów, klasztorów czy innych, wiekowych obiektów. Dzięki naszej firmie można podarować starym cegłom nowe życie, a przy tym nadać im zupełnie inne przeznaczenie. Niezwykle nas to cieszy. Mamy nadzieję, że Państwo również odnajdą w tym coś magicznego oraz wspaniałego i podobnie jak my — zainteresują się rozbiórkową cegłą ozdobną. Priorytety, którymi kierujemy się podczas codziennej pracy to ciągły rozwój, ulepszanie naszej działalności i oferowanych przez nas produktów oraz dbanie o to, by wszyscy nasi Klienci byli zadowoleni ze złożonych zamówień w naszym sklepie. Dlatego też, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, uważnie słuchając oczekiwań i próśb Kupujących, zachęcamy do zapoznania się z naszymi licznymi realizacjami. Liczymy, że skorzystają Państwo z naszej oferty, jednak najpierw zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z naszymi propozycjami płytek ceglanych, ale nie tylko. Poniżej, opisujemy to, co znajdą Państwo pośród naszego asortymentu. Zapraszamy!

 

Oferujemy płytki z cegły na ścianę...

Które przygotowywane są z najwyższą dokładnością, aby zadowolić i spełnić wszystkie oczekiwania klientów. Płytki ceglane do wnętrz, które oferujemy, pochodzą ze starych budynków rozmieszczonych w całej Polsce. Starannie podchodzimy do poszukiwania i kompletowania płytek ze starej cegły rozbiórkowej, a następnie profesjonalnie przystępujemy do ich obróbki. Wybrane cegły są przez nas przycinane, myte, sortowane i pakowane. Oferujemy różne rodzaje płytek z czerwonej cegły, między innymi Classic Premium, Interior czy Flat. Co więcej, pośród naszego asortymentu posiadamy również kleje do płytek ceglanych do wnętrz, fugi, impregnaty, a nawet oferujemy kompleksową obsługę montowania i zafugowania płytek z cegły. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

 

… i deski ścienne Loft Wood

Choć nasza działalność jest głównie znana z cegieł ozdobnych na ścianę, pośród naszego asortymentu oferujemy również deski ścienne Loft Wood. Można znaleźć u nas ich 4 różne opcje kolorystyczne — ciemny brąz, brąz, popielaty i jasny beż. Z pewnością więc każdy znajdzie odpowiedni kolor desek, który doskonale będzie pasował do wnętrza domu. Deski ze świerku są przez nas ręcznie postarzane, co daje wspaniały efekt, a jednocześnie uwydatnia słoje i sęki drewna. Co więcej, nasze deski ścienne Loft Wood są już zaimpregnowane — nie trzeba więc przejmować się osadzającym się na nich kurzem i brudem. Klikając w napis “Deski ścienne” na stronie głównej, pojawią się informacje dotyczące oferowanych przez nas desek. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi, a także z całą naszą ofertą!

 

Cegła-Cięta - ozdobne płytki ceglane do wnętrz

Płytki z cegły oraz deski ścienne. Dekoracje do wnętrza. Cegła Cięta
Płytki z cegły oraz deski ścienne. Dekoracje do wnętrza. Cegła Cięta

Płytki z cegły oraz deski ścienne znajdą Państwo w ofercie firmy Cegłą-Cięta. Zadbaj o swoje wnętrze i buduj się modnie! Płytki ceglane Zobacz nasze realizacje!

Płytki z cegły oraz deski ścienne znajdą Państwo w ofercie firmy Cegłą-Cięta. Zadbaj o swoje wnętrze i buduj się modnie! płytki ceglane  Zobacz nasze realizacje!

Płytki z cegły oraz deski ścienne. Dekoracje do wnętrza. Cegła Cięta Płytki z cegły
Płytki z cegły oraz deski ścienne. Dekoracje do wnętrza. Cegła Cięta Płytki z cegły
Płytki z cegły oraz deski ścienne. Dekoracje do wnętrza. Cegła Cięta Płytki z cegły
Płytki z cegły oraz deski ścienne. Dekoracje do wnętrza. Cegła Cięta Płytki z cegły
Płytki z cegły oraz deski ścienne. Dekoracje do wnętrza. Cegła Cięta Płytki z cegły

Płytki z cegły, cegła cięta, artykuły wyposażenia wnętrz, cegła, dom, cegła-cięta, płytki ozdobne, modna ściana, co na ścianę, realizacje ,deski ścienne galeria wiekowa, firma roku, paul bunyan, stare cegły, retro cegłą, old brick, brick, home design, design, kontakt, najlepsze płytki, tubądzin, ceramika, sklep z płytkami, cegła rozbiórkowa, z cegły rozbiórkowej, Pamiętaj, że nie ma na świecie dwóch takich samych cegieł. To oznacza, że mimo dokładnej selekcji oraz dbałości o szczegóły, cegły różnią się od siebie: rozmiarem, kolorem oraz wagą. Wynika to z wieku naszych produktów, a także z procesu produkcyjnego w tamtych czasach. Na cegle mogą znajdować się liczne przebarwienia, odpryski, ubytki, odciski palców, pozostałości po zaprawie lub farbie. Cegły mogą być czarne, czerwone lub jasnobeżowe. Pamiętaj: Nie jest to perfekcyjny odlew gipsowy.W związku z wyjątkową kruchością płytek, możemy wymienić do 10% zamówienia za darmo, które może się uszkodzić podczas transportu. Proces obróbki cegły wykonywany jest na mokro co powoduje dużą wilgotność produktu. Czas realizacji zamówienia do 30m2 to 14 dni. deski ścienne,  Przy zamówieniu powyżej 30m2 prosimy o kontakt w celu ustalenia daty realizacji oraz wysokości zaliczki. Podane ceny są cenami brutto. Nasze płytki wysyłamy kurierem zapakowane na palecie EUR. Koszt wysyłki zamówienia to 200 zł na terenie całego kraju. Płytki z cegły to najlepszy pomysł na ścianę w Twoim wnętrzu. Oryginalny pomysł który nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Budynki które rozbieramy muszą spełniać odpowiednie kryteria. Im starszy budynek tym lepiej. Muszą to być budynki mieszkalne a nie gospodarstwa wiejskiego. Starannie wydobywamy każdą cegłę ręcznie. Płytki z cegły to dobry wybór. Deski ścienne, deski na ścianę, deski w kuchni, deski w salonie, deski w korytarzu, deski na elewacji, tartak, świerk, sosna, modrzew, LoftWood, loft wood, deski na ścianę, deski ścienne, cegła-cięta loft wood, deski rustykalne, retro deski, retro deski, deski ścienne, deski świerkowe, jak postarzeć drewno, jak postarzyć deski

Płytki z cegły oraz deski ścienne. Dekoracje do wnętrza. Cegła Cięta Płytki ceglane

98-300 Wieluń

ul. Bartosza Głowackiego 3

Zadzwoń do nas