PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAKUPY

 

Niejednorodność starej cegły

 

Metr kwadratowy to 50 sztuk płytek ceglanych z uwzględnieniem 1 lub 1,5 cm fugi. Grubość zależy od jakości cegły oraz jej kształtu, ale jest to zakres od 2 do 2,5 cm.

Pamiętaj, że nie ma na świecie dwóch takich samych cegieł. To oznacza, że mimo dokładnej selekcji oraz dbałości o szczegóły, cegły różnią się od siebie: rozmiarem, kolorem oraz wagą. Wynika to z wieku naszych produktów, a także z procesu produkcyjnego w tamtych czasach. Na cegle mogą znajdować się liczne przebarwienia, odpryski, ubytki, odciski palców, pozostałości po zaprawie lub farbie. Cegły mogą być czarne, czerwone lub jasnobeżowe. Pamiętaj: Nie jest to perfekcyjny odlew gipsowy. Nierówności to atut naszych produktów.

 

 

Płytki z cegły naturalnej - wymiana

 

W związku z wyjątkową kruchością płytek, możemy wymienić do 10% zamówienia za darmo, które może się uszkodzić podczas transportu. Proces obróbki cegły wykonywany jest na mokro co powoduje dużą wilgotność produktu. Czas realizacji zamówienia do 30m2 to czas do 7 dni. Przy zamówieniu powyżej 30m2 prosimy o kontakt w celu ustalenia daty realizacji oraz wysokości zaliczki. Podane ceny są cenami brutto. 

?

CO WARTO WIEDZIEĆ O PŁYTKACH Z NATURALNEJ WIEKOWEJ CEGŁY

98-300 Wieluń

ul. Bartosza Głowackiego 3

Zadzwoń do nas