CO WARTO WIEDZIEĆ O PŁYTKACH Z NATURALNEJ WIEKOWEJ CEGŁY

?

Pamiętaj, że nie ma na świecie dwóch takich samych cegieł. To oznacza, że mimo dokładnej selekcji oraz dbałości o szczegóły, cegły różnią się od siebie: rozmiarem, kolorem oraz wagą. Wynika to z wieku naszych produktów, a także z procesu produkcyjnego w tamtych czasach. Na cegle mogą znajdować się liczne przebarwienia, odpryski, ubytki, odciski palców, pozostałości po zaprawie lub farbie. Cegły mogą być czarne, czerwone lub jasnobeżowe. Pamiętaj: Nie jest to perfekcyjny odlew gipsowy. Nierówności to atut naszych produktów.

 

 

W związku z wyjątkową kruchością płytek, możemy wymienić do 10% zamówienia za darmo, które może się uszkodzić podczas transportu. Proces obróbki cegły wykonywany jest na mokro co powoduje dużą wilgotność produktu. Czas realizacji zamówienia do 30m2 to 14 dni. Przy zamówieniu powyżej 30m2 prosimy o kontakt w celu ustalenia daty realizacji oraz wysokości zaliczki. Podane ceny są cenami brutto. 

Metr kwadratowy to 50 sztuk płytek ceglanych z uwzględnieniem 1 lub 1,5 cm fugi. Grubość zależy od jakości cegły oraz jej kształtu ale jest to zakres od 2 do 2,5 cm.

PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZAKUPY