COŚ O NAS


Jesteśmy firmą z pasją. Chęć rozwoju i zadowolony klient to dla nas priorytety. Nasze produkty tworzymy z dbałością o każdy szczegół. Cieszy nas możliwość  ponownego wykorzystania wiekowej cegły pochodzącej z rozbiórki budynków.  


Cegła, którą sprowadzamy z całej Polski, pochodzi ze starych budynków mieszkalnych, kościołów, klasztorów oraz murów obronnych. Wyszukujemy tylko należytej jakości sort, który charakteryzował się odpowiednią barwą oraz wytrzymałością. Zakup stosownego materiału pozwala na dalszą obróbkę. Sprowadzone cegły są przez nas właściwie przycinane, dokładnie myte, sortowane, a następnie pakowane. Wykonujemy naszą prace ze starannością, sumiennością oraz dokładnością. Pasja która nami kieruje pozwala na stworzenie produktu, który możemy Państwu zaoferować. Do każdego Państwa zamówienia pochodzimy profesjonalnie. 

CEGŁA - CIĘTA

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

ADRES

MENU

 od CEGŁA-CIĘTA

98 300 Wieluń

ul. Głowackiego 3

cegla.wielun@gmail.com

tel. 516025077

Pamiętaj, że nie ma na świecie dwóch takich samych cegieł. To oznacza, że mimo dokładnej selekcji oraz dbałości o szczegóły, cegły różnią się od siebie: wielkością, kolorem, wagą i kruchością. Świadczy o tym wiek naszych produktów, a także sam proces ich produkcji w tamtych czasach. Na cegle mogą znajdować się liczne przebarwienia, odpryski, ubytki, odciski palców, pozostałości po zaprawie lub farbie, a nawet mech. W związku z łatwą łamliwością płytek, możemy wymienić do 20% połamanego zamówienia za darmo. Proces obróbki cegły wykonywany jest na mokro co powoduje dużą wilgotność produktu. Czas realizacji zamówienia do 30m2 to 14 dni. Przy zamówieniu powyżej 30m2 prosimy o kontakt w celu ustalenia daty realizacji oraz wysokości zaliczki. Podane ceny są cenami brutto. 

CEGŁA-CIĘTA.PL

CEGŁA - CIĘTA